Potisk reklamních předmětů


> Kategorie předměty s potiskem zde...Reklamní potisk v naší společnosti realizujeme již mnoho let. Disponujeme vlastními prostory a technologiemi, jako jsou tamponový tisk, digitální UV tisk, digitální tisk na textil, solvetní tisk, laserové gravírování, sublimační tisk a další.

S výběrem správného potisku na reklamní předměty Vám velmi rádi poradíme. Je nutné zvážit k jakému účelu mají tyto reklamní předměty sloužit, aby nedošlo k poškození potisku, a odpovídající cenu potisku. Například technika rotačního sítotisku není vhodná použít na skleněné a keramické hrnky, které se dávají k umytí do myčky.  

Abychom mohli zboží správně nacenit, je potřeba s poptávkou zaslat logo. Pokud společně sjednáme objednávku, zašleme Vám grafický náhled předmětu s Vaším logem a až teprve po Vašem písemném odsouhlasení začneme s potiskem. Rychlost dodání zboží tedy závisí i do určité míry na Vaší spolupráci.

 

 

Zaměřujeme se na kvalitu

Profesionálové v naší společnost mají dlouholeté zkušenosti s mnoha potiskovými technologiemi, dodavateli a i záludnostmi, které tento obor přináší. Pokud máte negativní zkušenost, kdy potisk, který jste si jinde objednali byl neostrý, stíral se, byl křivý, nebo rozmazaný, neakceptujte to a přejděte k nám. Tiskneme brilantně, inspirací pro nás je kvalita, která je bežná v západní Evropě. Jako ukázku si prohlédněte detail drobného písma pro našeho klienta, který se rozhodl mít na propisce celou vizitku.

                  Kvalita tampontisku
       

Technologie potisku:

Tamponový tisk

Touto technologií lze potisknout v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Je vhodný  zejména pro menší předměty, např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.

                Tampontisk


Gravírování laserem

Jedná se o speciální technologii, která využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.
Laserový paprsek odpaří svrchní vrstvu materiálu a výsledné logo má barevnost podkladového materiálu.
Jedná se o velmi trvanlivý potisk.

                Gravírování laserem reklamních předmětů


Termotransfer a digitální termotransfer

Tato technologie je ideální pro potisk textilních materiálů na přírodní bázi i na syntetické tkaniny a jejich směsi.Při této technologii se využívá plošný sítotisk. Barvy motivu loga se tisknou zrcadlově na přenosový (speciální) papír a po natištění se pomocí transferových lisů (speciální žehličky s velmi vysokou teplotou) natištěné motivy aplikují teplotou, tlakem a potřebným časem na trička, čepice, tašky, batohy, atd.

                Termotransfer


Sítotisk

Tato technologie je vhodná pro označení reklamních předmětů z různých materiálů a tvarů, najčastěji se ale jedná o textil. Logo je přenášeno na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky. Pro potisk touto technologií využíváme jak ruční sítotiskové, tak i poloautomatické stroje, které významně zvyšují kvalitu a produkci tisku. Sítotisk je velmi trvalý způsob značení.

                SítotiskRotační sítotisk

 
Výšivka

Touto technologií je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky, např. ručníky, tašky, čepice, trička, bundy, atd. Před samotným vyšíváním je nutno vytvořit vyšívací program stroje pro daný motiv. Potom už je třeba jen upnout reklamní předmět do speciálního vyšívacího rámečku a o vše ostatní se postará vyšívací stroj. Dočištění výšivky probíhá následně ručně.

                Výšivka

 

Ražba

Jedná se o prémiovou technologii pro materiály jako je kůže, koženka a papír. Nejčastěji je tato potisková technologie využívána pro označování kožených či konženkových peněženek, klíčenek, aktovek a papírových krabiček. Na této technologii je nejdražší raznice, protože se používají raznice z mosazi. Raznice se po zaplacení stává majetkem zákazníka a může být kdykoli později použita znovu neboť její životnost bývá téměř neomezená. 


                Ražba

 

Keramický výpal

Jedná se o vhodnou technologii pro označení skla a keramiky, hlavně pro označení hrnků, sklenic, konviček, talířů a pod. Jedná se o velice náročnou technologií kde se nejdříve natiskne motiv loga sítotiskem na přenosový papír. Následně se po odmočení natištěný motiv stáhne z přenosového papíru a umístí na potiskovaný předmět. Po dokonalém vysušení se předmět vypálí ve vypalovací peci. Během vypálení v peci se barva vpeče do povrchu - glazury předmětu.
 

                Výpal

 

 

Pískování do skla

Tuto náročnou potiskovou technologii lze používat na reklamní předměty ze skla a kovů. Je vhodná pro označování sklenic, plaket, nerezových butylek, hrnečků a dalších skleněných a kovových předmětů. Pískování se provádí tryskáním jemného písku přes speciální šablonu na označovaný předmět.
 Výsledkem je krásné a trvanlivé značení.

           Pískování

  

Nebojte se potisku! – s výběrem vhodné technologie Vám poradíme...

S výběrem provedení potisku, tady vhodné technologie, velikosti a barevnosti Vám poradíme.

Při výběru zboží si můžete vybrat zda jej koupíte napřímo bez potisku,
anebo u produktu kliknete na odkaz:

"S vlastním potiskem tento výrobek objednáte zde..."